Association of the New Covenant logo
  • Decrease
  • Increase
       MEDYTACJA DNIA

Siostra Jan Nattermann S.N.C.

WERSET W CIĄGU DNIA POZWOLI CI ODDALIĆ ZŁEGO - Krótka medytacja Zapewnia codzienną refleksję i modlitwę w oparciu o fragment Pisma świętego na każdy dzień roku. Gdy spędzasz czas ze słowem Bożym, przenika cię ono aż do szpiku kości, zmiękcza twoje serce i przemienia życie -- o ile pozwolisz na to.

Wybór i wpływ fragmentów Pisma świętego pozwoli ci poznać i doświadczyć, jak bardzo Bóg ciebie kocha i chce, abyś żył życiem obfitym i szczęśliwym. Uzmysłowią one tobie, że pomimo Bożej miłości, która jest blisko Ciebie, grzech również jest blisko. Problem polega na tym, że wszyscy, mężczyźni i kobiety zgrzeszyli i oddzieleni są od Boga, wskutek czego nie mogą poznać Bożej miłości ani dzielić się Bożym życiem z innymi. Czy musisz być unurzany w błocie, żyć w ciemności czy być pokonany? Słowo Boże mówi: absolutnie nie!! Jezus Chrystus jest odpowiedzią. Jedynie On może dać ci moc, byś żył życiem obfitym i szczęśliwym. Dzięki Jezusowi możesz poznać Bożą miłość i dzielić się Bożym życiem z innymi. Co powinieneś zrobić? Przyjąć Chrystusa jako swego Pana i Zbawiciela, przyjąć Ducha Świętego, a doświadczysz Jego mocy do życia nowym życiem.

Medytacje biblijne są prostym narzędziem, którego możesz użyć, by mieć pokój w swoim życiu, radość w sercu, miłość w rodzinie, wiarę w Jezusa, moc, aby czynić to, co wydaje się być niemożliwe. Jest to nowe i obfite życie. Jezus przyszedł po to, aby ofiarować je nam. Ono nic nie kosztuje, poza odrobiną czasu i szczerego serca. Korzyści nie sposób wyrazić słowami!

Fragmenty Biblijne wzięte są z Biblii Tysiąclecia.

How To Contact Us Next Return To Main Menu